Laptop HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA]
Zdjęcia 13 | od 11 999 do 12 725 zł Porównaj ceny 4 →2022 rokOMENgamingowywydajny165 HzdedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Procesor:Core i7, 12700H, 1.7 GHz Karta graficzna:RTX 3080 Ti Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.78 kg |
Modyfikacje HP OMEN 17-ck1000 12
Dane techniczne
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA] 2022 rokOMENgamingowywydajny165 HzdedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1000NW 69G82EA]
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop HP Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 3 | 12 725 zł |
Laptop Gamingowy Hp Omen 17-Ck1000Nw / 69G82Ea / Intel I7-12 / 32Gb / Ssd | 12 725 zł |
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 32GB / SSD | 11 999 zł |
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1000nw / 69G82EA / Intel i7-12 / 32GB / SSD | 12 599 zł |
Zamknij
Polecamy