Ноутбук HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA]
Фото 13 | від 8 999 до 11 799 zł Порівняти ціни 4 →2022 рікOMENігровий165 ГцдискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGB Дисплей:17.3 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3070 Ti ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.78 кг |
Модифікації HP OMEN 17-ck1000 12
Характеристики
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1102NW 75L57EA]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop gamingowy HP Omen 17-ck1102nw (75L57EA) 17.3" IPS 165 Hz Core i7-12 | 10 999 zł |
HP OMEN 17-ck1102nw 17,3'' 165Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti | 8 999 zł |
Laptop Hp Omen 17,3' Core I7 16Gb Ram 1Tb Ssd | 10 999 zł |
HP OMEN 17-ck1102nw 17,3'' 165Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti | 11 799 zł |
Закрити
Рекомендуємо