Bateria wodociągowa Grohe Concetto 31491000
Zdjęcia 5 |
Grohe Concetto 31491000 |
|
Wyciągany strumień ma 2 tryby strumienia: standardowy i potężny. Wbudowany magnes zapewniający dokładne dopasowanie głowicy prysznicowej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Concetto 31491000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concetto Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa DN 15 31491DC0 | 1 687 zł |
Grohe Concetto bateria kuchenna z elastyczną wylewką stojąca chrom 3149100 | 2 248 zł |
GROHE Concetto Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa DN 15 31491000 | 1 231 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →