Karta pamięci GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 64 GB (IR-M3AA-0640R12)
Zdjęcia 3 |
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram 5908267930311 Karta Pamięci Micro SD 64 GB Czarny | 44 zł |
GOODRAM IRDM 64GB microSD UHS-I U3 + adapter RF-SDMIC-GR-105 | 44 zł |
Karta pamięci Goodram microCard IRDM 64 GB + Adapter IR-M3AA-0640R12 | 82 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 64GB | 44 zł |
Karta pamięci GOODRAM IRDM microSDXC 64GB | 44 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3
Ceny na GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 64 GB | od 44 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 128 GB | od 74 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 256 GB | od 140 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →