Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4 2x8Gb IR-2400D464L15S/16GDC
Wideo 1Zdjęcia 13 |
GOODRAM IR-2400D464L15S/16GDC |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM DDR4 2x8Gb IR-2400D464L15S/16GDC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 16GB (2x8GB) 2400MHz Black | 290 zł |
Pamięć RAM GOODRAM IRDM 16GB (2x8GB) 2400MHz Black IR-2400D464L15S/16GD | 290 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz IRDM (IR-W2400D464L15S/16GDC) | 210 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz IRDM (IR-W2400D464L15S/16GDC) IR-W2400D464 | 210 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →