SSD GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256 256 GB
Zdjęcia 4 |
GOODRAM SSDPR-HX100-256 256 GB512 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD EXT GOODRAM HX100 256GB USB 32 SSDPR-HX100-256 | 262 zł |
Dysk zewnętrzny SSD GoodRam HX100 256GB Czarny (SSDPR-HX100-256) | 200 zł |
Dysk zewnętrzny SSD 256GB USB-C GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256 | 208 zł |
SSD Goodram 2.5", zewnętrzny USB 3.2 typ C, 256GB, HX100, SSDPR-HX100-256, | 217 zł |
Modyfikacje GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256
Ceny na GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-256 256 GB | od 200 zł | 5 oferty | ||
GOODRAM HX100 SSDPR-HX100-512 512 GB | od 302 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →