Głośniki komputerowe Genius SW-HF 5.1 6000
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Genius SW-HF 5.1 6000 |
|
. Zestaw głośników w formacie 5.1 ze średniej półki cenowej. Całkowita moc wynosi 200 W, z czego 20 W na kanał i 100 W na subwoofer. Całkowity zakres częstotliwości to 40-20000 Hz, dla niskich częstotliwości przewidziany jest osobny regulator. Obudowa jest tradycyjnie wyposażona w system ekranowania magnetycznego. Dodatkowe funkcje obejmują pilot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SW-HF 5.1 6000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki komputerowe Genius SW-HF5.1 6000 Ver. II (31730018400) | 712 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 6000 v2, 5.1, 200W, hnědo-černé, dálkové ovl | 783 zł |
Genius głośniki SW-HF 5.1 6000 v2, 5.1, 200W, brązowo-czarny, zdalne stero | 918 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →