Głośniki komputerowe Genius SP-HF500B
Zdjęcia 5 |
Genius SP-HF500B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SP-HF500B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki komputerowe Genius Genius głośniki SP-HF 500B, 2.0, 16W, brązowy, | 200 zł |
Głośniki Genius SP-HF 500B (31730047400) Drewno | 199 zł |
Genius reproduktory SP-HF 500B, 2.0, 16W, hnědý, regulace hlasitosti, dřev | 185 zł |
Genius głośniki SP-HF 500B, 2.0, 16W, brązowy, regulacja głośności, drewni | 224 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →