Комп'ютерні колонки Genius SP-HF 500A
Фото 6 |
Genius SP-HF 500A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SP-HF 500A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośniki komputerowe Genius Genius głośniki SP-HF500A v2, 2.0, 16W, brązow | 200 zł |
Głośniki Genius SP-HF 500A 2.0 Ver. II (31730032400) Czarne/Drewno | 200 zł |
Genius reproduktory SP-HF500A v2, 2.0, 16W, hnědo-černé, regulace hlasitos | 165 zł |
Genius głośniki SP-HF500A v2, 2.0, 16W, brązowo-czarny, regulacja głośnośc | 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →