Комп'ютерні колонки Genius SW-HF 5.1 4500
Відео 1Фото 7 |
Genius SW-HF 5.1 4500 |
|
. Комплект акустики 5.1 середнього класу, «молодший брат» моделі 6000 — в основному за рахунок потужності, що становить 125 Вт (45 Вт сабвуфер і з 16 на канал). З іншого боку, він оснащений додатковим лінійним входом (RCA). Також має окремий регулятор НЧ, LED-дисплей і пульт ДУ в комплекті поставки. Корпус оснащений системою магнітного екранування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SW-HF 5.1 4500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Genius gło QEGEV450BN00 | 636 zł |
Głośniki komputerowe Genius SW-HF5.1 4500 V2 (31730015400) | 610 zł |
Głośniki Genius SW-HF 4500, 5.1, Verze II. (31730015400) Czarne | 533 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Genius Głośniki SW-HF5.1 4500 II, czarne - PACZKOMAT, | 640 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 4500 v2, 5.1, 125W, černé, dálkové ovládání, | 531 zł |
Genius głośniki SW-HF 5.1 4500 v2, 5.1, 125W, czarne, zdalne sterowanie, k | 627 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →