Комп'ютерні колонки Genius SP-U125 (31730042400)
Фото 3 |
Genius SP-U125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SP-U125
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Genius SP-U125 głośniki stereo zasilane przez USB z gniazdem słuchawkowym | 73 zł |
Genius gło QEGER125BN00 | 49 zł |
Głośniki Genius SP-U125 (31730042400) Czarne | 52 zł |
Genius reproduktory SP-U125, 2.0, 3W, černé, regulace hlasitosti, 3,5 mm j | 43 zł |
Genius głośniki SP-U125, 2.0, 3W, czarne, regulacja głośności, 3,5 mm jack | 52 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →