Głośniki komputerowe Genius SP-U125 (31730042400)
Zdjęcia 3 |
Genius SP-U125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SP-U125
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius SP-U125 głośniki stereo zasilane przez USB z gniazdem słuchawkowym | 73 zł |
Genius gło QEGER125BN00 | 49 zł |
Głośniki Genius SP-U125 (31730042400) Czarne | 52 zł |
Genius reproduktory SP-U125, 2.0, 3W, černé, regulace hlasitosti, 3,5 mm j | 43 zł |
Genius głośniki SP-U125, 2.0, 3W, czarne, regulacja głośności, 3,5 mm jack | 52 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →