Głośniki komputerowe Genius SP-HF 500A
Zdjęcia 6 |
Genius SP-HF 500A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SP-HF 500A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki komputerowe Genius Genius głośniki SP-HF500A v2, 2.0, 16W, brązow | 200 zł |
Głośniki Genius SP-HF 500A 2.0 Ver. II (31730032400) Czarne/Drewno | 200 zł |
Genius reproduktory SP-HF500A v2, 2.0, 16W, hnědo-černé, regulace hlasitos | 165 zł |
Genius głośniki SP-HF500A v2, 2.0, 16W, brązowo-czarny, regulacja głośnośc | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →