Głośniki komputerowe Edifier R1280T
Wideo 22Zdjęcia 14 |
Edifier R1280T |
|
Wysokiej jakości dwudrożny zestaw głośników biurkowych/półkowych z bass reflex, wbudowanym wzmacniaczem i bezprzewodowym pilotem. Kolumny wykonane są w drewnianych obudowach (MDF), co nadaje dźwiękowi niezbędną głębię i eliminuje nieprzyjemne zjawisko rezonansu akustycznego. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, który pozwala na wyprowadzanie wysokiej jakości dźwięku ze zdecydowanej większości źródeł wyposażonych w wejście analogowe, w tym komputerów osobistych, konsol do gier, gadżetów mobilnych, odtwarzaczy CD, telewizorów itp.
Dwudrożny system głośnikowy Edifier R1280T skierowany jest do wymagających użytkowników, którzy wybierają wysokiej jakości i kompaktową akustykę z dokładnym, szczegółowym i zrównoważonym dźwiękiem. Zestaw zawiera aktywny głośnik z wysokiej jakości cyfrowym wzmacniaczem klasy D oraz pasywny głośnik połączony za pomocą prostego dołączonego kabla. Dodatkowo pudełko zawiera pilota bezprzewodowego, a także komplet przewodów: 2xRCA->2xRCA i 2xRCA->3-pin miniJack 3,5mm. Za dźwięk odpowiada para 4-calowych głośników niskotonowych i para wysokotonowych. Regulacja barwy dźwięku z boku aktywnego głośnika umożliwia regulację wysokich i niskich częstotliwości w zakresie od -6 do +6 dB. Całkowita moc znamionowa sięga pokaźnych 42 W (2x21 W).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Kup Edifier R1280T
Wszystkie ceny 62 →Edifier R1280Ts Zasilane głośniki półkowe - 20 stereo aktywne monitory bli | 588 zł |
Głośniki komputerowe Edifier 2.0 R1280T Białe GL-20-EIE-059 | 339 zł |
Aktywne kolumny głośnikowe EDIFIER R1280T Brązowe (2 szt.) + streamer WiiM | 699 zł |
Głośnik EDIFIER R1280T 2.0 Drewnopodobny | 339 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R1280Ts (brązowe) | 399 zł |