Комп'ютерні колонки Edifier R2750DB
Відео 19Фото 6 |
Edifier R2750DB |
|
Високоякісні та багатофункціональні трисмугові комп'ютерні колонки із вбудованим підсилювачем, великою вихідною потужністю, оптичним входом, інтегрованим модулем Bluetooth, власним пультом дистанційного керування та можливістю підключення за допомогою цифрових інтерфейсів SPDIF/Toslink. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, є топової моделі такого класу в асортименті компанії Edifier.
Призначені для вимогливих користувачів, які віддають перевагу якісній акустиці зі збалансованим і високодеталізованим звучанням. Комплект комп'ютерних колонок Edifier R2750DB включає: активну колонку (майстер-колонку з високоякісним підсилювачем класу D), пасивну колонку (підключається товстим кабелем з роз'ємом XLR), компактний пульт ДК, а також набір кабелів і перехідників, включаючи оптичний кабель SPDIF.
Кожна з колонок обладнана трьома динамічними випромінювачами: НЧ 40 Вт, СЧ 14 Вт, ВЧ 14 Вт та розвиває номінальну потужність до 68 Вт (сумарною до 136 Вт). Передбачено опцію для підключення зовнішнього сабвуфера (не входить до комплекту). Бездротовий модуль Bluetooth версії 4.1 забезпечує бездротове підключення ноутбуків, планшетів і смартфонів. З урахуванням наявних цифрових і аналогових інтерфейсів до цієї акустичної системи можна підключати до більшості джерел звуку, включаючи комп'ютери, ігрові приставки, телевізори і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Купити Edifier R2750DB
Усі ціни 14 →Edifier R2750DB Tri-Amp Bluetooth Active 3-drożne głośniki do monitora stu | 950 zł |
Głośniki komputerowe Edifier R2750DB Czarny GL-20-EIE-029 | 899 zł |
Kolumny głośnikowe EDIFIER R2750DB Czarny (2 szt.) | 869 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R2750DB (czarne) | 899 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R2750DB (czarne) | 999 zł |
- Вихід на сабвуфер