Głośniki komputerowe Genius SP-HF1800A
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Genius SP-HF1800A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SP-HF1800A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius głośniki SP-HF1800A v2, 2.0, 60W, czarne, regulacja głośności, drew | 392 zł |
Zestaw głośników 2.0 Genius SP-HF1800A | 362 zł |
Genius głośniki SP-HF1800A v2, 2.0, 60W, czarne, regulacja głośności, drew | 394 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →