Głośniki komputerowe Genius SW-HF 5.1 4600
Zdjęcia 6 |
Genius SW-HF 5.1 4600 |
|
Mocny i stosunkowo kompaktowy wielokanałowy zestaw głośników (5.1) dla miłośników dźwięku przestrzennego z pełnym basem. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do użytkowników, którzy potrzebują pełnoprawnego systemu wielokanałowego do umieszczenia w pomieszczeniu o powierzchni 15-30 mkw. Do podłączenia wyposażony jest w zestaw 3 wejść analogowych (jedno wielokanałowe 5.1 i dwa stereo 2.0), które podłącza się do wielokanałowego wzmacniacza za pomocą układu sterowania z ekranem LED umieszczonym na obudowie subwoofera.
Satelity, wyposażone w 3-calowe głośniki pełnozakresowe o mocy 16 W, są wykonane w zgrabnych obudowach z płyty MDF z drewnianym wykończeniem. Kluczową częścią systemu głośników Genius SW-HF 5.1 4600 był średniej wielkości (21x34x25 cm) subwoofer o mocy 45 W, umieszczony w masywnej obudowie z płyty MDF. Wyposażony jest w udoskonalony głośnik 6,5″ oraz boczny bass-reflex. Takie rozwiązanie gwarantuje pewny i głęboki bas bez zauważalnego szumu odrzutowca nawet przy dużej głośności. Dźwięk takiego zestawu głośnikowego można określić jako zrównoważony. Idealnie nadaje się do aranżacji akustycznej pokoju gier i może pełnić rolę pełnoprawnej wielokanałowej akustyki niedrogiego kina domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Kup Genius SW-HF 5.1 4600
Głośniki Genius SW-HF 4600, 5.1, Verze II. (31730016400) Drewno | 576 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Genius Głośniki SW-HF5.1 4600 II, drewno - PACZKOMAT | 559 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 4600 v2, 5.1, 120W, hnědé, dálkové ovládání, | 539 zł |