Głośniki komputerowe Genius SW-G2.1 2000 Ver. II
Zdjęcia 4 |
Genius SW-G2.1 2000 Ver. II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SW-G2.1 2000 Ver. II
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Zestaw SW-G21 2000 V2 SYSTEME 21 Gamer Power 50 Watt RMS 3173002040 | 433 zł |
Genius głośniki GX GAMING SW-G2.1 2000, 2.1, 45W, czarne, regulacja głośno | 415 zł |
Głośniki komputerowe Genius GX GAMING SW-G2.1 2000 Ver. II (31730020400) | 374 zł |
Głośniki Genius GX Gaming SW-G 2.1 2000, Verze II. (31730020400) Czarne/Ni | 373 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Genius Głośniki SW-G2.1 2000 II, 100-240V - PACZKOMA | 368 zł |
Genius reproduktory GX GAMING SW-G2.1 2000, 2.1, 45W, černé, ovládání hlas | 347 zł |
Genius GX GAMING SW-G2.1 2000 Ver. II | 367 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości głośnika komputerowego Genius SW-G2.1 2000 Ver. II:
- Wzmacniacz zewnętrzny (wymiary - 55x177x155 mm)
PolecamyPorównaj w tabeli →