Głośniki komputerowe Sven MS-2050
Zdjęcia 3 |
Sven MS-2050 |
|
Wielofunkcyjna akustyka komputerowa klasy 2.1 (składa się z subwoofera i pary głośników satelitarnych) z bogatymi opcjami połączeń. Sven MS-2050 należy do średniej półki cenowej i został stworzony z myślą o osobach poszukujących uniwersalnej akustyki z dedykowanym subwooferem do grania w gry, oglądania programów telewizyjnych i słuchania muzyki. Całkowita moc systemu to 76 W (30 W na subwoofer + 12,5 W na każdy głośnik), co wystarcza na wysokiej jakości nagłośnienie przestronnego pomieszczenia.
Dla wygody użytkownika wszystkie elementy sterujące (głośność, ton, aktywne połączenie) znajdują się na panelu subwoofera i są zduplikowane na pilocie. Z tyłu i z boku subwoofera znajdują się złącza RCA, gniazda USB i SD, dodatkowo jest obsługa Bluetooth i radia FM. Dzięki temu za pomocą kabla zestaw można podłączyć do komputera PC, laptopa lub telewizora, poprzez Bluetooth może przesyłać dźwięk z urządzeń mobilnych, a w razie potrzeby system można przekształcić w samodzielną „szafkę grającą” z wbudowaną- w odtwarzaczu i radiu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sven.
Kup Sven MS-2050
Wszystkie ceny 8 →Głośniki SVEN 2.1 MS-2050 | 350 zł |
Głośniki SVEN 2.1 MS-2050 | 350 zł |
Głośniki SVEN 2.1 MS-2050 SV-013233 | 299 zł |
Zestaw głośników komputerowe SVEN SV-013233 (2.1; kolor czarny) | 363 zł |
Zestaw głośników komputerowe SVEN SV-013233 (2.1; kolor czarny) | 366 zł |
- Zegarki