Głośniki komputerowe Genius SW-2.1 300X (31730041400)
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Genius SW-2.1 300X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SW-2.1 300X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius gło QEGES300BN00 | 152 zł |
Głośniki Genius SW-2.1 300X (31730041400) Czarne | 140 zł |
Genius reproduktory SW-2.1 300X, 2.1, 10W, černé, ovládací panel, vstup pr | 129 zł |
Genius głośniki SW-2.1 300X, 2.1, 10W, czarne, kontroler, gniazdo mirofonu | 156 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →