Głośniki komputerowe Genius SP-HF380BT
Zdjęcia 3 |
Genius SP-HF380BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SP-HF380BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius gło QEGER108WN00 | 99 zł |
Głośniki komputerowe Genius SP-HF380BT | 98 zł |
Głośniki Genius SP-HF380BT (31730034400) Czarne/Brązowe | 105 zł |
Genius reproduktory SP-HF380 BT, 2.0, 3W, hnědo-černé, regulace hlasitosti | 85 zł |
Genius głośniki SP-HF380 BT, 2.0, 3W, brązowo-czarny, regulacja głośności, | 103 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →