Głośniki komputerowe Genius SW-HF 5.1 4800
Zdjęcia 9 |
Genius SW-HF 5.1 4800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius SW-HF 5.1 4800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki komputerowe Genius SW-HF5.1 4800 V2 (31730017400) | 558 zł |
Głośniki Genius SW-HF 4800, 5.1, Verze II. (31730017400) Drewno | 562 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Genius Głośniki SW-HF5.1 4800 II, 230V-EU, drewno - | 562 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 4800 v2, 5.1, 125W, hnědé, dálkové ovládání, | 543 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →