Комп'ютерні колонки Genius SW-HF 5.1 4800
Фото 9 |
Genius SW-HF 5.1 4800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SW-HF 5.1 4800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośniki komputerowe Genius SW-HF5.1 4800 V2 (31730017400) | 558 zł |
Głośniki Genius SW-HF 4800, 5.1, Verze II. (31730017400) Drewno | 562 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Genius Głośniki SW-HF5.1 4800 II, 230V-EU, drewno - | 562 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 4800 v2, 5.1, 125W, hnědé, dálkové ovládání, | 543 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →