Nawigacja GPS Garmin CamperCam 795MT-D Europe (010-02728-10)
Zdjęcia 3 |
Garmin CamperCam 795MT-D Europe
Rodzaj:dla kamperów
Przekątna ekranu:6.95 "
Rozdzielczość:1024х600 px
Pamięć wbudowana:32 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 0.5 h
Waga:271 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CamperCam 795MT-D Europe
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin CamperCam 795MT-D Europe
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin CamperCam 795 MT-D Digital Traffic Nawigacja GPS dla Kamperów z Wbu | 2 399 zł |
GARMIN Nawigacja GARMIN CamperCam 795 EU MT-D 010-02228-10 Czarny | 2 199 zł |
Garmin CamperCam 795 MT-D Europa PDA-G-GAR-226 | 2 199 zł |
Nawigacja GARMIN CamperCam 795 MT-D 010-02728-10 | 2 199 zł |
Nawigacja GARMIN CamperCam 795 MT-D 010-02728-10 | 2 199 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →