Nawigacja GPS Garmin Camper 1095MT-D Europe (010-02749-10)
Garmin Camper 1095MT-D Europe
Rodzaj:dla kamperów
Przekątna ekranu:10 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 2 h
Waga:554 g
Preinstalowana mapa Europy. Synchronizacja ze smartfonem.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Camper 1095MT-D Europe
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Camper 1095MT-D Europe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja GARMIN Camper 1095 010-02749-10 Czarny | 3 369 zł |
Nawigacja GARMIN Camper 1095 EU MT-D GPS | 3 370 zł |
Nawigacja GARMIN Camper 1095 EU MT-D GPS | 3 370 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →