GPS-навігатор Garmin GPSMAP 65
Відео 10Фото 8 |
Garmin GPSMAP 65
Тип:туристичний
Діагональ екрану:2.6 "
Роздільна здатність:160х240 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Bluetooth
Живлення:батарейки
Час роботи:до 16 год
Вага:217 г
Даний пристрій можна синхронізувати зі смартфоном. Завдяки додатку Garmin Explore можна передавати маршрутні точки, треки, маршрути. Також, в GPS-навігаторі є функція відображення повідомлень з телефону, за допомогою програми Garmin Connect.
Діапазон робочих температур пристрою: від - 20 °C до 50 °C. Даний GPS-навігатор оснащений функцією розрахунку площі. Також, в даному пристрої є вбудований пульт дистанційного керування VIRB, для віддаленого доступу управління камерою Garmin VIRB.
Всі характеристики
Характеристики GPSMAP 65
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin GPSMAP 65
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARMIN Nawigacja ręczna GARMIN GPSMAP 65 010-02451-01 Czarno-kawowy | 1 549 zł |
Nawigacja GARMIN GPS Map 65 | 1 549 zł |
Nawigacja GARMIN GPS Map 65 010-02451-01 | 1 549 zł |
Nawigacja GPS Garmin Garmin GPSMap 65 (010-02451-01) | 1 498 zł |
Garmin GPSMap 65 010-02451-01 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 1 | 1 499 zł |
Garmin Gpsmap 65 Gps Czarny | 1 575 zł |
Відеоогляди
Даний GPS-навігатор оснащений функцією розрахунку площі. Також, в даному пристрої є вбудований пульт дистанційного керування VIRB, для віддаленого доступу управління камерою Garmin VIRB.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →