GPS-навігатор Garmin Montana 700 (010-02133-00)
Відео 20Фото 8 |
Garmin Montana 700
Тип:туристичний
Діагональ екрану:5 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 18 год
Вага:397 г
Підтримка GALILEO. Вбудований електронний компас. Енергозберігальний режим "Експедиція" сприяє ультранизкому споживання живлення з часом роботи до 330 годин. Підтримка технології ANT+.
Всі характеристики
Характеристики Montana 700
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Montana 700
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Montana 700 (100213301) | 2 499 zł |
Montana 700 | 2 803 zł |
Garmin Montana 700 010-02133-01 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO | 2 829 zł |
Garmin Montana 700 Gps Czarny | 2 438 zł |
Відеоогляди
Корисно знати:
NMEA 0183
Текстовий протокол зв'язку морського навігаційного обладнання між собою.
NMEA 0183
РекомендуємоПорівняти в таблиці →