Nawigacja GPS Garmin Montana 700 (010-02133-00)
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Garmin Montana 700
Rodzaj:turystyczna
Przekątna ekranu:5 "
Rozdzielczość:800х480 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 18 h
Waga:397 g
Wsparcie GALILEO. Wbudowany kompas elektroniczny. Energooszczędny tryb „Expedition” przyczynia się do bardzo niskiego zużycia energii przy czasie pracy do 330 godzin. Obsługa technologii ANT +.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Montana 700
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Montana 700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Montana 700 (100213301) | 2 499 zł |
Montana 700 | 2 803 zł |
Garmin Montana 700 010-02133-01 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO | 2 829 zł |
Garmin Montana 700 Gps Czarny | 2 441 zł |
Wideo recenzje
Dobrze wiedzieć:
NMEA 0183
Protokół tekstowy do komunikacji między morskimi urządzeniami nawigacyjnymi.
NMEA 0183
PolecamyPorównaj w tabeli →