GPS-навігатор Garmin Dezl LGV1010MT-D Europe (010-02741-10)
Garmin Dezl LGV1010MT-D Europe
Тип:для вантажівок
Діагональ екрану:10 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Вбудована пам'ять:32 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 2 год
Вага:554 г
Всі характеристики
Характеристики Dezl LGV1010MT-D Europe
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Dezl LGV1010MT-D Europe
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin dēzl LGV1010 MT-D nawigacja do samochodów ciężarowych z ekranem dot | 3 142 zł |
GARMIN Nawigacja GARMIN dezl LGV1010 MT-D EU 010-02741-15 Czarny | 3 449 zł |
Nawigacja GARMIN Dezl LGV1010 MT-D Europa | 3 499 zł |
Nawigacja GARMIN Dezl LGV1010 MT-D Europa 010-02741-10 | 3 350 zł |
Garmin Dezl LGV1010 MT-D EU - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 3 999 zł |
Garmin Drivesmart 76 Eu Mt-d Gps Sat Nav Czarny 010-02741-10 | 3 838 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →