GPS-навігатор Garmin eTrex 22x (010-02256-01)
Відео 15Фото 6 |
Garmin eTrex 22x
Тип:туристичний
Діагональ екрану:2.2 "
Роздільна здатність:320х240 пікс
Вбудована пам'ять:8 ГБ
Живлення:батарейки
Час роботи:до 25 год
Вага:142 г
Підтримка ГЛОНАСС. Автозапис треку. Працює до 25 годин.
Всі характеристики
Характеристики eTrex 22x
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin eTrex 22x
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Etrex 22X (0100225601) | 779 zł |
Garmin eTrex 22x PDA-GAR-063 | 779 zł |
Nawigacja GPS Garmin eTrex 22x (010-02256-01) | 779 zł |
Nawigacja GPS GARMIN Etrex 22X | 763 zł |
Garmin Etrex 22x Gps Niebieski | 743 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →