Nawigacja GPS Garmin GPSMAP 65
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Garmin GPSMAP 65
Rodzaj:turystyczna
Przekątna ekranu:2.6 "
Rozdzielczość:160х240 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Bluetooth
Zasilanie:baterie
Czas pracy:do 16 h
Waga:217 g
To urządzenie można zsynchronizować ze smartfonem. Dzięki aplikacji Garmin Explore możesz przesyłać waypointy, ślady, trasy. Nawigator GPS posiada również funkcję wyświetlania powiadomień z telefonu za pomocą aplikacji Garmin Connect.
Zakres temperatur pracy urządzenia: od - 20 °C do 50 °C. Ten nawigator GPS jest wyposażony w funkcję obliczania powierzchni. Ponadto to urządzenie ma wbudowanego pilota VIRB do zdalnego sterowania dostępem do kamery Garmin VIRB.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GPSMAP 65
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin GPSMAP 65
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja ręczna GARMIN GPSMAP 65 010-02451-01 Czarno-kawowy | 1 549 zł |
Nawigacja GARMIN GPS Map 65 | 1 549 zł |
Nawigacja GARMIN GPS Map 65 010-02451-01 | 1 549 zł |
Nawigacja GPS Garmin Garmin GPSMap 65 (010-02451-01) | 1 498 zł |
Garmin GPSMap 65 010-02451-01 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 1 | 1 499 zł |
Garmin Gpsmap 65 Gps Czarny | 1 577 zł |
Wideo recenzje
Ten nawigator GPS jest wyposażony w funkcję obliczania powierzchni. Ponadto to urządzenie ma wbudowanego pilota VIRB do zdalnego sterowania dostępem do kamery Garmin VIRB.
PolecamyPorównaj w tabeli →