Nawigacja GPS Garmin DriveSmart 55MT-S Europe
Garmin DriveSmart 55MT-S Europe
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5.5 "
Rozdzielczość:1280х720 px
Interfejsy:Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:151 g
Dane parkingowe są dostępne dla większości centrów miast. Aby uzyskać informacje o zasięgu, odwiedź stronę parkopedia.com
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DriveSmart 55MT-S Europe
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin DriveSmart 55MT-S Europe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 & Live Traffic Czarny | 599 zł |
Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU | 599 zł |
Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU 010-02037-12 | 599 zł |
Garmin Drivesmart 55 Digital Traffic Mt-s Gps Czarny 010-02037-12 | 916 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →