Nawigacja GPS TomTom GO Expert 7
TomTom GO Expert 7
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:7 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Ostrzeżenia o ograniczeniach na żywo — funkcja ostrzegania w czasie rzeczywistym o ograniczeniach związanych z ciężarówkami.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GO Expert 7
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TomTom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TomTom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TomTom GO Expert 7
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOM TOM Nawigacja TOMTOM GO Expert 7 Plus HD PP (premium pack) Czarny | 2 299 zł |
TomTom GO Expert Plus 7'' Premium Pack PDA-G-TOM-183 | 2 299 zł |
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7 Plus HD Premium Pack | 2 600 zł |
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7 | 1 700 zł |
Nawigacja TOMTOM GO Expert 7 Plus HD 1YD7.002.20 | 2 049 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →