Nawigacja GPS Garmin Drive 52 (010-02036-6M)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Garmin Drive 52
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5 "
Rozdzielczość:480x272 px
Interfejsy:Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:171 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Drive 52
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Drive 52
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Drive 52 EU Navi RDS mapy Europy wyświetlacz 5" pakiet bezpieczeńst | 535 zł |
Nawigacja GPS Garmin Drive 52 EU MT RDS | 717 zł |
Garmin Drive 52 Eu Mt 5´´ Gps Czarny 010-02036-11 | 736 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →