Nawigacja GPS Garmin DriveSmart 66
Wideo 18Zdjęcia 3 |
Garmin DriveSmart 66
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:6 "
Rozdzielczość:1280х720 px
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:175 g
To urządzenie może obsługiwać i wyświetlać obrazy z kamer cofania firmy Garmin.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DriveSmart 66
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin DriveSmart 66
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin DriveSmart 66 LMT-S | 845 zł |
Garmin Drivesmart 66 Eu Mt-s Gps Sat Nav Czarny 010-02469-10 | 957 zł |
Garmin DriveSmart 66 LMT-D | 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →