Nawigacja GPS Garmin Camper 795MT-D Europe
Garmin Camper 795MT-D Europe
Rodzaj:dla kamperów
Przekątna ekranu:6.95 "
Rozdzielczość:1024х600 px
Pamięć wbudowana:32 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Waga:240 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Camper 795MT-D Europe
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Camper 795MT-D Europe
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Nawigacja GARMIN Camper 795 EU MT-D 010-02747-15 Czarny | 1 899 zł |
Garmin Camper 795 MT-D Europa PDA-G-GAR-232 | 1 899 zł |
Nawigacja GARMIN Camper 795 EU MT-D 010-02747-10 | 1 899 zł |
Nawigacja GPS Garmin Garmin CAMPER 795 MT-D EU | 1 888 zł |
Garmin Wm2111 Tv Stand 27´´ Posrebrzany 010-02747-10 | 1 790 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →