Nawigacja GPS TomTom GO Professional 620
Wideo 3Zdjęcia 3 |
TomTom GO Professional 620
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:6 "
Rozdzielczość:800х480 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Nawigator jest przeznaczony do samochodów ciężarowych i autobusów.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GO Professional 620
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TomTom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TomTom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TomTom GO Professional 620
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TomTom GO Professional 620 Europa 1PN6.002.05 | 1 346 zł |
Nawigacja TOMTOM Go Professional 620 WiFi EU | 1 550 zł |
Nawigacja TOMTOM Go Professional 620 WiFi EU 1PN6.002.05 | 1 550 zł |
Tomtom Go 620 Professional Gps Navigator Czarny 1PN6.002.05 | 1 518 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →