Pamięć RAM G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Wideo 8Zdjęcia 4 |
G.Skill F4-3200C16D-32GTRS |
|
Spektakularny zestaw dwóch modułów szybkiej pamięci RAM DDR4-3200 (2x16 GB) w oryginalnym firmowym designie. Zapewnia wysoką przepustowość (25,6 Gb/s) i znaczną ilość 32 GB, wystarczającą dla wszystkich gier i wymagających profesjonalnych aplikacji. Charakterystyczną cechą tego zestawu jest zastosowanie unikalnych radiatorów z polerowanego metalu w kolorze złotym lub srebrnym oraz adresowalnego podświetlenia LED RGB, którego blask można w pełni kontrolować za pomocą technologii dostawców (obsługa Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync).
Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej 2019 roku, skierowany do entuzjastów modowania, entuzjastów overclockingu i wymagających graczy. Zestaw G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRG jest przeznaczony do użytku w spektakularnych systemach domowych, gamingowych i demonstracyjnych. Idealny do montażu ekskluzywnych komputerów z wyświetlaczami do gier. Aby automatycznie aktywować tryb produktywny (3200 MHz, CL16-18-18-38, 1,35 V), musisz użyć płyty głównej obsługującej technologię XMP 2.0. W przeciwnym razie aktywowany zostanie tryb „bezpieczny” (2133 MHz, CL15-15-15-36, 1,2 V), a parametry deklarowane przez producenta trzeba będzie skonfigurować ręcznie w odpowiedniej sekcji systemu UEFI BIOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Wszystkie ceny 16 →G.SKILL Pamięć do PC DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ Royal RGB DDR4 3200MHz CL | 578 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
G.SKILL DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ Royal RGB DDR4 3200MHz CL16 XMP2 srebr | 609 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
Modyfikacje G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTRS | od 965 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS | od 561 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GTRG | od 1 325 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTRGC | od 606 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTRS | od 556 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTRGA | od 1 107 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTRG | od 592 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C19D-32GTRS | od 1 159 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GTRG | od 618 zł | 12 oferty |