Namiot FjallRaven Abisko Endurance 3 (F53103)
Wideo 4Zdjęcia 12 |
FjallRaven Abisko Endurance 3
2 -osobowe
2.1 kg
3 -osobowe 2.6 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliamid
Materiał podłogi:poliamid
Waga:2.59 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup FjallRaven Abisko Endurance 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven 53103 namiot uniseks dla dorosłych niebieski niebieski rozmiar | 5 019 zł |
Fjällräven Abisko Endurance 3 Tent Zielony 3 Places | 4 099 zł |
FJÄLLRÄVEN 53103 namiot uniseks rozmiar uniwersalny zielony sosna zielona | 5 132 zł |
Fjällräven Abisko Endurance 3 Tent Niebieski 3 Places | 3 706 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Abisko Endurance 3
Ceny na FjallRaven Abisko Endurance 3 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Endurance 2 | od 3 372 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Abisko Endurance 3 | od 3 706 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →