Namiot FjallRaven Abisko Dome 2 (F53502)
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
FjallRaven Abisko Dome 2
2 -osobowe
2.8 kg
3 -osobowe 3.7 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliamid
Materiał podłogi:poliamid
Waga:2.79 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup FjallRaven Abisko Dome 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven 53502 Namiot Unisex Dorosły Niebieski jeden Blue Jeden rozmiarTwardy materiał FJALLRAVEN
Namiot kempingowy i turystyczny Unisex Dorosły
Wysokiej jakości i sportowy design Amazon.plZłóż skargę | 4 309 zł |
Fjällräven Abisko Dome 2 Tent Niebieski 2 PlacesPrzestronny i stabilny namiot-kopuła z dwoma dużymi wiatrołapami.Le TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 709 zł |
Fjällräven Abisko Dome 2 Tent Zielony 2 PlacesPrzestronny i stabilny namiot w formie kopuły z dwoma dużymi wiatrołapami.Le TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 364 zł |
Fjällräven Abisko Dome 2 Tent Złocisty 2 PlacesPrzestronny i stabilny namiot kopułowy z dwoma obszernymi przedsionkami.L TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 631 zł |
Wideo recenzje
FJALLRAVEN KEB DOME 2 TENT REVIEW - A True 4 Season 2 Man Shelter - Abisko Lite 1 & 2 #ad
16 lutego 202328 422 przegląd
Fjällräven Abisko Dome 2 | In-Depth Review | 4 Season Tent
9 września 202212 900 przegląd
FJÄLLRÄVEN ABISKO DOME 2 TENT REVIEW | 2 PERSONS, 4 SEASONS CAMPING
18 stycznia 201955 059 przegląd
Inside Look: Fjällräven Abisko Dome 2 Tent
13 grudnia 201926 464 przegląd
Fjällräven Abisko Dome 2 Review ( 2016) - Vandrefalk
26 września 201614 988 przegląd
A Home away from Home: Fjällräven Abisko Dome 2 w/ Footprint (2017)
17 stycznia 201721 378 przegląd
[キャンプ] ABISKO DOME 3で行くWINTER CAMP【アビスコドーム]
20 grudnia 20204 520 przegląd
Modyfikacje FjallRaven Abisko Dome 2
Ceny na FjallRaven Abisko Dome 2 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Dome 2 | od 3 364 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Abisko Dome 3 | od 3 700 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 540 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 213x127x102 cm, całoroczny, stelaż aluminiowy, HUB, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 213x279x107 cm, 1.86 kg
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 520 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg
od 559 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, okno, wzmocnione narożniki, 410x200x120 cm, 4.7 kg
od 795 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 180x210x170 cm, okno, wzmocnione narożniki, 375x230x180 cm, 7.6 kg