Śpiwór Ferrino Lightech SM 1100
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Ferrino Lightech SM 1100 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Lightech SM 1100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miegmaimmis Ferrino Lightech SM 1100 028011 | 510 zł |
Ferrino Śpiwór Lightech SM 1100 niebieski (F86650) | 740 zł |
Ferrino Lightech Sm 1100 Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 531 zł |
Ferrino Unisex śpiwór Lightec Shingle dla dorosłych wielokolorowy SM 1100 | 574 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →