Śpiwór Ferrino Yukon Plus Square
Zdjęcia 3 |
Ferrino Yukon Plus Square 220x80 cm, t 10 °C t ekstremalne -7 ° C 220x80 cm, t 20 °C t ekstremalne -2 ° C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Yukon Plus Square
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Yukon Plus Sq śpiwór dla dorosłych niebieski jeden rozmiar | 385 zł |
Śpiwór Ferrino Yukon | 579 zł |
Śpiwór Ferrino Yukon Plus SQ Left new blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 410 zł |
Ferrino Yukon Plus Sq śpiwór dla dorosłych niebieski jeden rozmiar | 397 zł |
Modyfikacje Ferrino Yukon Plus Square
Ceny na Ferrino Yukon Plus Square |
---|---|---|---|---|
Ferrino Yukon Plus Square | od 385 zł | 5 oferty | ||
Ferrino Yukon Square | od 263 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →