Śpiwór Ferrino Lightec 700 SQ
Ferrino Lightec 700 SQ lekki |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Lightec 700 SQ
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Lightech 700 SQ - Śpiwór REL028009 | 516 zł |
Ferrino, Śpiwór turystyczny, Lightec 700 SQ New, zielony, 215x75cm | 549 zł |
Śpiwór Ferrino Lightech 700 SQ Left new green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 440 zł |
Ferrino Lightec 700 Sq Śpiwór dla dorosłych zielony jeden rozmiar 86154NVV | 405 zł |
Ferrino Lightec 700 Sq Śpiwór Unisex Dorosły Zielony Jeden rozmiar 86154NV | 462 zł |
Śpiwór Ferrino Lightech 700 SQ Right new green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 440 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →