Śpiwór Ferrino Lightech 800 Duvet (86700NGG)
Zdjęcia 3 |
Ferrino Lightech 800 Duvet |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Lightech 800 Duvet
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino SLEEPINGBAG LIGHTECH 800 Duvet RDS Down Śpiwor Dorosły Unisex poma | 970 zł |
Ferrino Ferrino Lightec 800 Duvet RDS Down Yellow Śpiwor Yellow 86700NGG | 999 zł |
Śpiwór Ferrino Lightech 800 Duvet RDS Down yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 1 000 zł |
Ferrino Sleepingbag Lightech 800 Duvet Rds Down Sleeping Bag Pomarańczowy | 956 zł |
Ferrino Lightec 800 kołdra RDS Down Unisex dorosły żółty wyjątkowy 028010 | 942 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →