Ukośnica Einhell Classic TC-SM 2131/1 Dual (4300390)
Zdjęcia 3 |
Einhell Classic TC-SM 2131/1 Dual |
|
Jeden z najtańszych modeli wśród pilarek ukośnych z systemem posuwu. Ale pomimo niskiej ceny i przynależności do klasy „gospodarstwa domowego”, pod względem funkcjonalności nie ustępuje droższym wykończeniom „fajnych” marek. Piła może wykonywać cięcia proste, ukośne lub ukośne, a także złożone cięcia złożone. Stół obraca się o 47° (w obu kierunkach), a głowica piły może przechylać się do 45° (w lewo iw prawo).
Podziały na łuskach i kończynach są czytelne i precyzyjne, wykonane są przez frezowanie (a nie w formie naklejek, jak wielu bardzo budżetowych „chińczyków”). Maksymalny wymiar poprzeczny ciętych detali przy cięciu pod kątem 90° wynosi 310x62 mm. Oznacza to, że podwójna ukośnica Einhell Classic TC-SM 2131/1 niemal całkowicie zaspokaja potrzeby domowych rzemieślników, ponieważ pozwala na piłowanie i cięcie większości desek używanych do dekoracji wnętrz: laminatu, parkietu, deski, deski, bloczka domu, imitacji tarcicy, gzymsów, listew przypodłogowych itp. Narzędzie wyposażone jest w marker laserowy, który ułatwia „celowanie”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Classic TC-SM 2131/1 Dual
Wszystkie ceny 7 →Einhell Ukośnica przesuwna TC-SM 2131/1 Dual 1500 W brzeszczot Ø210 x Ø30 | 557 zł |
Einhell Sliding Mitre Saw TC-SM 2131/2 Dual | 688 zł |
Pilarka ukosowa EINHELL TC-SM 2131/1 Dual | 670 zł |
Pilarka ukosowa EINHELL TC-SM 2131/1 Dual TC-SM 2131-1 | 670 zł |
Ukośnica Einhell TC-SM 2131/1 Dual 1800 W 210 mm | 775 zł |
Piła Ukośna Dual Tc-Sm 2131/1 Einhell | 925 zł |