Klawiatura
Ducky One 3 Mini Speed Silver Switch
Wideo 18Zdjęcia 21 |
Ducky One 3 Mini Speed Silver Switch Cherry MX Black (Linear)Cherry MX Blue (Clicky)Cherry MX Brown (Tactile)Cherry MX Clear (Tactile)Cherry MX Red (Linear)Cherry MX Speed Silver (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 3 Mini
Ceny na Ducky One 3 Mini |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 Mini Black Switch | od 751 zł | 1 oferta | ||
Ducky One 3 Mini Blue Switch | od 599 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 3 Mini Brown Switch | od 586 zł | 8 oferty | ||
Ducky One 3 Mini Clear Switch | od 630 zł | 7 oferty | ||
Ducky One 3 Mini Red Switch | od 586 zł | 4 oferty | ||
Ducky One 3 Mini Speed Silver Switch | od 646 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →