Klawiatura
Ducky One 3 Mini Clear Switch
Wideo 18Zdjęcia 21 | od 630 do 829 zł Łączność: przewodowa; Typ: gamingowa; Układ: ultrakompaktowa (ANSI), bez bloku Num; Skok klawiszy: wysoki; Konstrukcja klawiszy: mechaniczna; Przełączniki: Cherry MX Clear (Tactile); Hot Swap; Anti-Ghosting; #KRO: N-KRO; Klawisz Fn; Regulacja głośności: poprzez Fn; Tryb gry; Podświetlenie: RGB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Ducky One 3 Daybreak Mini Cherry MX Clear (DKON2161ST-WUSPDDBBH | 630 zł |
Ducky One 3 Yellow SF Cherry MX Clear Żółty | 805 zł |
Ducky One 3 Yellow SF Cherry MX Clear Żółty | 829 zł |
Ducky One 3 Daybreak MINI MX Clear - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 729 zł |
Ducky One 3 Yellow SF MX Clear - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 829 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!