Klawiatura
Ducky One 3 Mini Red Switch
Wideo 18Zdjęcia 21 | od 586 do 749 zł Łączność: przewodowa; Typ: gamingowa; Układ: ultrakompaktowa (ANSI), bez bloku Num; Skok klawiszy: wysoki; Konstrukcja klawiszy: mechaniczna; Przełączniki: Cherry MX Red (Linear); Hot Swap; Anti-Ghosting; #KRO: N-KRO; Klawisz Fn; Regulacja głośności: poprzez Fn; Tryb gry; Podświetlenie: RGB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Ducky One 3 Yellow Cherry MX Red (DKON2161ST-RUSPDYDYYYC1) | 586 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Klawiatura gamingowa Ducky ONE 3 Classic Mini MX-Red | 749 zł |
Ducky One 3 Yellow MINI MX Red - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!