Klawiatura
Ducky One 2 SF Red Switch
Wideo 10Zdjęcia 26 |
Ducky One 2 SF Red Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 2 SF
Ceny na Ducky One 2 SF |
---|---|---|---|---|
Ducky One 2 SF Black Switch | od 368 zł | 4 oferty | ||
Ducky One 2 SF Blue Switch | od 366 zł | 5 oferty | ||
Ducky One 2 SF Brown Switch | od 369 zł | 6 oferty | ||
Ducky One 2 SF Red Switch | od 614 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →