Klawiatura
Ducky One 3 SF Blue Switch
Wideo 19Zdjęcia 17 |
Ducky One 3 SF Blue Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 3 SF
Ceny na Ducky One 3 SF |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 SF Black Switch | od 790 zł | 4 oferty | ||
Ducky One 3 SF Blue Switch | od 799 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 3 SF Brown Switch | od 596 zł | 13 oferty | ||
Ducky One 3 SF Clear Switch | od 853 zł | 1 oferta | ||
Ducky One 3 SF Red Switch | od 690 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 3 SF Silent Red Switch | od 626 zł | 10 oferty | ||
Ducky One 3 SF Speed Silver Switch | od 600 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →